gb-video-kazu-filmesana-ar-diviem-operatoriem

Tas vienmēr ir nopietns lēmums, izvēlēties vienu vai divus kāzu operatorus. Vairumā gadījumu cilvēki izvērtē savu budžetu un pieņem lēmumu par labu izdevīgākajam variantam, tomēr bieži vien budžetu var padarīt ‘’elastīgāku’’ un izvēlēties divu operatoru pakalpojumus tādā veidā padarot kāzu filmu daudz dzīvāku un notikumiem bagātāku.

Cerams, ka šis raksts palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu plānojot savu kāzu dienu, bet, ja Jums ir kādi jautājumi, tad, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

 

Ieguvums no diviem kāzu operatoriem

Ir neskaitāmas priekšrocības izvēloties strādāt ar diviem operatoriem. Pirmkārt, tie ir divi cilvēki, kuri zina, ko dara un dienas laikā spēj iemūžināt daudz vairāk notikumu un mirkļu. Piemēram, kamēr jaunais pāris ar vienu operatoru un fotogrāfu ir devušies izbraukumā, otrs operators var palikt ar viesiem un iemūžināt to, ko jaunlaulātie palaiž garām. Izvēloties viena operatora pakalpojumus būs jāizvēlas, kuram materiālam dot priekšroku.

Galvenā priekšrocība divu operatoru darbam ir ceremonijas laikā. Būs iespēja veikt filmēšanu no dažādiem rakursiem, no tāluma, kā arī no tuvuma iemūžinot katru detaļu un Jūsu solījumu. Tieši tāpat viena kamera var filmēt platākā leņķī visu apkārt notiekošo un otra konkrēti noteiktu cilvēku. Piemēram, uzrunas laikā šāds filmēšanas formāts ir ļoti izdevīgs.

Divi operatori nodrošina, vairāk interesantu, daudzveidīgāku kadru uzņemšanu, kā arī video sesijā mazākā laika periodā var panākt vēlamo rezultātu.

Apvienojot divu operatoru materiālu Jūs saņemsiet daudz plašāku ieskatu savā kāzu dienā. Jūs ietaupīsiet laiku kādu noteiktu kadru iemūžināšanai Jūsu kāzu filmiņai. Vienas video sesijas laikā iespējams iegūt lielāku kvalitatīva materiāla apjomu, jo vienlaicīgi var veikt gan filmēšanu ar dronu no augšas, gan arī tvert emocijas un smaidus tuvplānā.

Mēs varam piedāvāt viena vai divu operatoru darbu, atkarībā no tā kādas ir Jūsu vēlmes un plānotais kāzu budžets. Sīkāk par pakalpojumu cenām un konsultācijām zvaniet   +371 28306903